Догляд за лежачими хворими, реабілітація в пансіонаті

Догляд за лежачими хворими в Києві

Пансіонат “Третій вік” пропонує свої послуги для людей, які прикуті до постільного режиму. Процедура догляду за лежачими хворими непроста і потребує великої кількості зусиль та часу. Це також вимагає якісь знання та досвід у забезпеченні лежачого хворого всього необхідного. Лежачий хворий вимагає постійного обслуговування та турботи. І ми можемо її надати, оскільки наші співробітники спеціалізуються на догляді за лежачим хворим. Незалежно від причини та обставин, у яких виявився хворий, ми готові забезпечити його доглядом та турботою у нашому пансіонаті.

Зміст
Уход за лежачими больными

Послуги з догляду за лежачими хворими у пансіонаті

Наш пансіонат знаходиться в Київській області, в тихому та безпечному місці. Палати в пансіонаті мають затишний вигляд та комфорт. Ми надаємо нашим лежачим хворим звичну для них меблі та техніку, щоб їхнє проживання було комфортним і не викликало стресу та переживань.

Ми забезпечуємо гостей всім необхідним для якнайшвидшої реабілітації в пансіонаті. Наші фахівці готові поставити на ноги будь-кого. Якщо відправити людину до приватного пансіонату, можна бути спокійним у наявності реальних фахівців, які бажають допомогти.

Що входить у догляд за лежачими хворими?

До списку догляду за лежачим хворим входить:

Незважаючи на прикутість до ліжка, постоялець матиме можливість прогулюватися та брати участь у житті пансіонату за допомогою коляски. Ми можемо забезпечити життя лежачого хворого лише на рівні інших. Це важливий етап або реабілітації, або підтримання постояльця у відмінному життєвому тонусі.

Особливості догляду за лежачими хворими в пансіонаті

Можливість отримати хороший догляд для своєї рідної та поселити свою близьку людину в пансіонат “Третій вік” має можливість кожен громадянин. Наш пансіонат має всі необхідні умови, щоб забезпечити комфортне проживання хворого. Співробітники нашого пансіонату забезпечать постояльців усім необхідним за сучасними стандартами та вимогами.

Ми обладнані необхідною технікою, щоб контролювати безпеку та стан здоров’я наших постояльців. Для кожного лежачого хворого знайдеться комфортні умови у затишних палатах із зручними меблями та сусідами.

Вартість доглядальниці за лежачим хворим

Ми можемо забезпечити догляд за вашим рідним, використовуючи послуги доглядальниці, яка здатна надати професійну медичну допомогу лежачому, а також провести необхідні процедури.

У будь-якому випадку завжди є можливість забезпечити проживання вашого рідного на території пансіонату. Догляд буде якісним, а найголовніше – цікавим досвідом для лежачого хворого, а також можливість проводити час зі своїми однолітками.

Зразкові ціни на надання послуг доглядальниці за лежачим хворим:

Рекомендується уточнювати ціни в індивідуальному порядку. Вона залежить від ступеня прихильності за хворим, і крім цього, інформація може бути застарілою.

Пансіонат «Третій вік» — це затишне місце для проживання людей похилого віку.

Відповіді на запитання

Рідні лежачого хворого можуть звернутися до спеціальних закладів для лежачих хворих, це можуть бути: пансіонати, будинки для людей похилого віку, хоспіси, лікарні. Залежно від переваг та цілей може бути обраний той чи інший заклад.

Будь-який лежачий хворий потребує гігієни частіше, ніж інші. Якщо має важкі захворювання, мити необхідно щодня. В іншому випадку, голову мити досить раз чи два на тиждень, а ноги та інтимні місця двічі на день.

Основні моменти щодо забезпечення догляду за лежачими хворими:

  1. Необхідні предмети для взаємодії мають бути поряд біля ліжка.
  2. Організація гігієнічних процедур вранці та ввечері.
  3. Профілактика щодо усунення та запобігання пролежням у лежачого хворого.
  4. Емоційна підтримка лежачого хворого.
  5. Організація процесу харчування, випорожнення та відстеження показників здоров’я.

Консультація