Догляд за хворими Альцгеймера

Пансіонат для хворих на Альцгеймера Київ, догляд за хворими, санаторій

Допомога та догляд за хворими людьми пропонує зокрема наш пансіонат для хворих на Альцгеймера у Києві. Якщо у вас склалася ситуація і ваша близька людина, родич чи батько зазнав хвороби Альцгеймера – ви звернулися до потрібного місця. Кваліфіковані співробітники нашого пансіонату готові прийняти до себе людину, яка страждає від хвороби Альцгеймера. Кваліфіковані співробітники нашого пансіонату готові прийняти до себе людину, яка страждає від хвороби Альцгеймера.

Зміст

Гідний догляд за хворими Альцгеймера в пансіонаті

Всі наші співробітники компетентні у можливих хворобах людей похилого віку. Виходячи з цього, догляд за хворими Альцгеймера відбувається у комфортних для нього умовах перебування. Крім цього приділяється увага професійному питанню з харчуванням, дозвіллям та медикаментозним лікуванням. Соціалізація, психотерапія — це також розвивається і практикується задля підтримки психічного здоров’я хворих.

У разі прогресування хвороби Альцгеймера, хворим видаються лікарські засоби для покращення самопочуття та самовідчуття. Це є важливим етапом у разі сильних когнітивних погіршень у здоров’ї пацієнта.

Пансионат для больных Альцгеймера

Переваги нашого пансіонату для хворих на Альцгеймера

Переїхавши до нас на проживання ви отримаєте:

Основні прояви хвороби Альцгеймера

Вираженими проявами хвороби Альцгеймера:

  • Погіршення запам’ятовування інформації на короткій дистанції. Проявами можуть бути повторювані питання та циклування однієї теми або, наприклад, розгубленість у побуті.
  • Зміна теми дискусії та забування попередньої, проблеми з базовими фінансовими обчисленнями.
  • Труднощі у листі, висловленні мови та простих смислових конструкцій.
  • Труднощі з впізнаваністю людей, знайомих та осіб загалом.

Захворювання Альцгеймером може набувати волатильного характеру. Тобто іноді хвороба прогресує, а іноді проходив у якийсь гомеостаз. Людині необхідний постійний нагляд та опіка у побутовому плані.

“Незважаючи на те, що темпи прогресування хвороби Альцгеймера варіюють, зниження когнітивних функцій є неминучим. Середнє виживання від часу встановлення діагнозу становить 7 років, проте подібний прогноз обговорюється. Середня виживання від моменту, коли пацієнт перестає пересуватися, становить близько 6 місяців.”

Хоспіс для хворих на Альцгеймера

Для поліпшення самопочуття хворих на пансіонаті вітається організація спільного проведення часу. І тут люди похилого віку вибирають собі заняття до душі і займаються ними самі чи невеликих групах. Такий вид діяльності допомагає пацієнтам більше соціалізуватись і не давати хвороби Альцгеймера розвиватися.

Таке проведення часу має найважливіший показник у підтримці психологічного здоров’я хворих. Адже як відомо основне завдання мозку – розвивати в людині соціальних аспект життя, зробити його ближчим до соціуму та соціального стада. А для такої реалізації хворих, співробітники роблять все, щоб люди похилого віку відчували турботу і бажання жити.

Важливість догляду за хворими на Альцгеймер саме в приватному пансіонаті

Приватний пансіонат має особливе значення у проживання людей хворих на Альцгеймер. Цьому свідчить наявність досвідчених фахівців, які знають та вміють взаємодіяти з літніми хворобами Альцгеймера. Наші співробітники вміють створити домашній затишок для людей похилого віку, щоб вони відчували себе як вдома.

Пансіонат облаштований таким чином, щоб люди похилого віку могли легко користуватися всіма послугами життєдіяльності без небезпеки для здоров’я. Навіть навпаки — вибудовано такі умови проживання, щоб літні могли безпечно переміщатися без шкоди для здоров’я.

Надаючи вашу близьку людину або родича до нашого пансіонату для хворих Альцгеймера, ви тим самим можете бути впевненими, що ваша близька людина в надійних руках фахівців своєї справи.

Уход за больными Альцгеймером
Пансіонат «Третій вік» – це затишне місце для проживання людей похилого віку.

Відповіді на запитання

Людина має розсіяну поведінку та постійно забуває нещодавні зміни. Наприклад, сприйняття вас і навколишніх предметів. Хворий страждає від дезорієнтації у часі і у нього виникають труднощі із простими завданнями.

Як і інших здорових людей, треба лише враховувати всі слабкості таких людей. А для цього треба знати поведінку людей із хворобою Альцгеймера. Немає необхідності вступати в конфронтації та інші суперечки з такими людьми, навпаки має бути розуміння ситуації та відповідно адекватна реакція на те, що відбувається.

Реально і для цього потрібно вести здоровий спосіб життя. Під цим мається на увазі:

  • якісний сон;
  • збалансоване харчування;
  • фізична активність;
  • свіже повітря;
  • спокійне середовище проживання.

Сучасне життя сповнена стресу, а він згубно позначається як на фізичному, так і на психічному здоров’ї. Людина здатна дозволити собі всі ці пункти, нехай починаючи з малого.

Консультація