Як обрати пансіонат для людей похилого віку?

Як обрати пансіонат для людей похилого віку?
Категорія: Блог

Старіння або 3 вік – це непростий етап у житті літньої людини та її близького оточення. Якщо бачите, що людина похилого віку вже не в змозі сама впоратися з побутовими обставинами, домашніми справами і просто жити якісним життям, без допомоги інших людей, коли проблеми зі здоров’ям посилюються, або є якесь важке захворювання. Тоді вже варто задуматися про рішення звернутися до досвідчених та надійних фахівців.

У нашій країні прийнято шукати доглядальницю вдома. Але давайте разом просто продумаємо. Доглядальниця – це, по-перше, незнайома людина в будинку. Професійного фахівця у цій галузі знайти вкрай складно. Звичайно пропозицій багато, але ви особисто готові сидіти з нею цілодобово, чи стежити якісно вона працює чи просто сидить у телефоні?

Переваги пансіонату полягає у довірі близької людини до рук низки фахівців готових виконувати свою роботу відповідально. При виборі пансіонату необхідно бути дуже уважним. На жаль, у нашій країні є багато так званих «горе пансіонатів». Ці пансіонати часто не вміють і не можуть якісно надавати послуги для людей похилого віку, але просять за це пристойні гроші.

Якщо ви зважилися на перегляд пансіонату, звертайте увагу на такі нюанси:

  1. Будівля (приміщення). У професіоналів все продумано і грамотно збудовано, приміщення має бути чисте, затишне в пастельних тонах приємних для очей.
  2. Персонал – важливий аспект, бо віддаєте свого близького до їхніх рук! Це спеціально навчені доглядальниці (методисти), які мають досвід та знання роботи з такими людьми.
  3. Обов’язкова наявність медичного супроводу – обслуговування. У пансіонаті високого рівня обов’язково є або залучені фахівці (лікарі, реабілітологи, психологи та терапевти), а в ідеалі, звичайно, свої штатні.
  4. Адміністратор – це повинен бути грамотний спеціаліст, який під час зустрічі чітко відповість на віші запитання, розкаже розклад, список послуг, що надаються, умови проживання, покаже всі кімнати, на вимогу документи. Має бути прозорість політики закладу, відповіді яким чином здійснюватиметься догляд, як реагує у разі погіршення стану здоров’я, весь раціон проживання, харчування, занять, процедур, оглядів лікарями.

Коли ухвалили рішення, поговоріть із близькими про переїзд. Ця розмова має бути спокійною, без будь-якого тиску на людину. Уникайте таких слів як — будинок для людей похилого віку, інтернат, лікарня. Просто можна замінити ці слова на пансіонат, лікувальний профілакторій. Такі слова та терміни спокійно сприймаються людьми похилого віку.

Потім м’яко розкажіть, що буде цікава поїздка, яка подарує покращення здоров’я, гарне харчування, прогулянки парком та нових друзів. Тоді ваш близький погодиться. Можна спробувати домовитися поїхати на якийсь час, потім людина звикає і сама вже не хоче повертатися додому.

Ми сподіваємося, що стаття допоможе вам у виборі пансіонату для ваших рідний та допоможе при розмові про переїзд до пансіонату. Звертайтеся до нас, в резиденцію пансіонат третій вік. Адже ми маємо все сказане вище і ще багато цікавого. Успіхів!

Пошук постів
Список популярних постів

Консультація